Vykrajovač ananásov

Vykrajovač ananásov
Vykrajovač ananásov Vykrajovač ananásov Vykrajovač ananásov
Kód produktu: FTECH-P-0120
Dostupnosť: Skladom
Cena: 6,60€ 3,60€
Bez DPH: 3,00€
Množstvo:  
   -   

Vykrajovač ananásov

Ananás je ovocie, ktoré si zaslúži našu pozornosť, a to nielen v predvianočnom období, kedy je dokonalou ozdobou vianočnej ovocnej misy, ale počas celého roka. Keby sa len dal ľahšie čistiť.

Už sa dá... a nie je nič jednoduchšie.

S našim praktickým pomocníkom sa stane čistenie ananásu zábavou pre celú rodinu.
Vysvetľovanie podrobností by bolo zložitejšie ako praktická ukážka, pozrite si preto prosím toto ilustračné video.

http://www.youtube.com/watch?v=26YvTs8KKF0&feature=related


Ananás obsahuje rad minerálnych látok ako je draslík, horčík, vápnik, fosfor, zinok a železo. Okrem toho kyselinu ferulovú a listovú, mangán, rastlinné steroly, ktoré pomáhajú znižovať cholesterol a tým riziko vzniku srdcovo-cievnych chorôb, rozpustnú vlákninu, ktorá podporuje správnu funkciu čriev, vitamín B12, E a vitamín C, ktorý podporuje imunitu, no najväčšia „bomba“, ktorá sa v ananáse nachádza, je predsa len protizápalový enzým bromelín.

Tento zázrak pomáha pri uzdravovaní, dokáže zmierniť opúchanie tkanív a zápaly súvisiace s kašľom, artrózou, kŕčovými žilami, natiahnutím a natrhnutím väzov a šliach. Bromelín zlepšuje aj trávenie, urýchľuje aj spomínané spaľovanie tukov. Vďaka kombinácii betakarotónu, vitamínu C, síre a bromelínu, ktoré sa v ananáse stretli, ho možno považovať za detoxikačný prostriedok. Bromelín obsiahnutý v ananáse znižuje zrážanlivosť krvi a pomáha rozpúšťať usadeniny v našom cievnom systéme, čím znižuje krvný tlak a zlepšuje prekrvenie organizmu.

Inak by sme mohli povedať, že toto tropické ovocie, ktoré má pôvod v Brazílii, je všeliekom. Veď kto ho pravidelne konzumuje (čerstvý), podporuje svoj imunitný systém, stará sa o zdravé kosti, srdce a tráviaci trakt.

(zdroj:http://zdravie.pravda.sk/zdrava-vyziva/clanok/13681-s-ananasom-schudnete-vyzdraviete-aj-si-vylepsite-travenie/)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Captcha